Balkánska kráska a jeden z najznámejších slovenských raperov sa iba pred pár dňami stali prvýkrát rodičmi. Manželia Vrbovskí sa momentálne tešia z nádherného chlapčeka, na ktorého netrpezlivo čakali celých deväť mesiacov. K úžasnej novinke sa vyjadrili aj celebrity, ktoré čerstvým rodičom posielajú srdečné gratulácie plné lásky.

V posledných mesiacoch sa moderátorka Jasmina Alagič (30) a 42-ročný raper Rytmus svedomito pripravovali na novú úlohu v živote, nakoľko sa už netrpezlivo tešili na príchod svojho prvého dieťatka. Ich najväčší sen sa stal nakoniec skutočnosťou a uplynulý piatok sa pochválili na sociálnej sieti príchodom ich prvorodeného synčeka Sanela.

Emotívny záber zrealizovaný tesne po pôrode si získal viac ako 175-tisíc lajkov a množstvo blahoželaní. V zástupe gratulantov sú aj známe osobnosti, ktoré nešetrili láskavými slovami. V komentároch sa tak objavili krásne vyznania od Márie Čírovej, rapera Separa, hospodára Martina Bagara, Zuzany Plačkovej a mnohých ďalších.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Komentáre celebrít

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking  |  Foto: Instagram/queen.plackova, alexandraorviska, evelynjefresh, jasmina_alagic, rytmusking