Gerson Rodrigues je futbalistom, ktorý by podľa mnohých mohol hrať kľudne v niektorej z TOP futbalových líg, trebárs aj za popredný celok. Avšak prakticky každý rok mení dres, chodí po hosťovaniach, je to akoby horšia verzia neskrotného Maria Balotelliho.

Po tom, ako predčasne skončilo jeho hosťovanie v Slovane Bratislava, vedenie priznalo, že Gerson bol chybou, a nie lacnou. Teraz sa o ňom rozhodol prezradiť niekoľko podrobností i skúsený Juraj Kucka, ktorý bude hrať aj v budúcej sezóne za nášho majstra.

„Viete, keď človek príde prvý deň na štadión a hneď pošle doktora niekam, lebo od neho chce, aby išiel na vyšetrenie… Tak sa to stupňovalo. Nedodržiaval pravidlá, neviem, či raz prišiel na tréning načas.“

„Futbalovo mal aj dobré veci, ale potom zas niekedy úplne nezmyselné. Rozprávali sme sa s ním aj s Vladom (kapitánom Weissom ml.). Celá kabína sa zhodla, že bude asi lepšie, keď nebude v kolektíve, pretože ho rozbíjal. On sa proste nechcel zmeniť,“ povedal Juraj Kucka a dodal, že akoby sa pokúšal urobiť každý deň niečo, čo mohlovyvolať konflikt.

Zdá sa teda, že tentokrát Slovan stavil na nesprávnu kartu, a ani tých pár dobrých momentov či gólov zrejme nestálo za to priviesť ho. I keď, ako sa hovorí, aj zlá skúsenosť je skúsenosťou a Slovan dostal lekciu, z ktorej sa nepochybne jeho vedenie poučí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ŠK Slovan Bratislava (@skslovanbratislava)

Zdroj: Šport.aktuality.sk | Foto: IG/skslovanbratislava