Široká verejnosť zostala v šoku potom, čo sa prevalilo dlho skrývané tajomstvo. Známa česká dvojica totiž priznala, že ich svadba bola falošná a nikdy sa nestali oficiálnymi manželmi. Pravdu netušili ani ich rodiny, priatelia či kolegovia!

Česká herečka Iva Pazderková v minulosti chodila s komikom Lukášom Pavláskom. Oboch spájal zmysel pre humor, ktorý prezentovali v obľúbenej šou “Na stojáka!“ Počas ich vzťahu sa začalo hovoriť, že dvojica začala spolu žiť, no oni to vyzdvihli ešte na vyšší level. Oznámili, že sa zobrali, v dôsledku čoho boli nahnevané ich rodiny, priatelia i kolegovia, keďže nikto z nich sa svadby nezúčastnil.

Po dlhých rokoch napokon 44-ročná blondínka priznala, že s Pavláskom nikdy neboli manželmi a celé si to vymysleli. „Dotiahli sme to tak ďaleko, že je to aj na Wikipédii. A sme na to pyšní. Bol to vlastne, povedala by som, úspešný experiment. Toho, ako sa dá celkom dobre ľuďom nahovoriť niečo také absurdné, ako že ja a Lukáš by sme mohli byť manželia. Ospravedlňujeme sa všetkým. Kamarátom aj známym, ktorým sme do očí klamali, ale ten fór za to stál,“ otvorene povedala pobavená Iva v relácii Život ve hvězdách.

Dnes už iba dobrí kamaráti sa po rokoch rozhodli celú záležitosť uviesť na pravú mieru, keďže Pavlásek sa začiatkom septembra oženil s Denisou Cingelovou, ktorá pracuje ako PR manažérka. Známy komik zrejme nechcel, aby sa na verejnosti hovorilo, že sa oženil po druhýkrát, i keď to nie je pravda. Na svadbe nechýbala ani Pazderková, ktorá má s novomanželmi skvelý vzťah.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tn.nova.cz  |  Foto: FB/Na Stojáka, Lukáš Pavlásek, IG/iva.pazderkova