Je to iba pár hodín, čo sa česká herečka rozhodla prehovoriť o svojom aktuálnom zdravotnom stave priamo na sociálnej sieti. Fanúšikom priznala, že jej bola diagnostikovaná rakovina prsníka, s ktorou mieni bojovať do posledných síl.

Česká herečka Michaela Kuklová zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu informáciu. ,,Než sa tichou poštou roznesú špekulácie a katastrofické scenáre, keď jedinou vecou, ​​ktorá ma trápi, je klamstvo, ktorého sa ďalej dopúšťať nechcem, rada by som vám oznámila, že mi bol diagnostikovaný karcinóm prsníka. Aktuálne som po operácii a výsledky sú priaznivé,“ uviedla umelkyňa, ktorá sa zotavuje po operácií.

51-ročná žena však nepodľahla depresií a rozhodne sa nevzdáva. ,,Pracujem, cítim sa zdravá, v plnej sile, psychicky úplne pokojná, v súlade s chorobu a nepochybujem, že budem v poriadku,“ napísala v príspevku Michaela. Pod jej úprimným priznaním sa okamžite začali kopiť podporné komentáre fanúšikov, ktorí jej priali jediné, uzdraviť sa.

Známa brunetka svoju diagnózu oznámila deň pred výročím smrti jej exmanžela Jiřího Pomejeho (†54), ktorý pred rokom zomrel na rakovinu hrtana. Rozviedli sa po trinástich rokoch, keď finančné problémy zosnulého herca doviedli Kuklovej rodinu takmer na mizinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Michaela Kuklová  |  Foto: Facebook/Michaela Kuklová, Liga proti rakovine