V Čechách sa o strach najbližších a poriadnu drámu postaral známy skladateľ a pesničkár, ktorý v pondelok záhadne zmizol. Hviezda veľkých hitov bola napokon po niekoľkých hodinách objavená políciou.

Česká polícia vyhlásila v pondelok pátranie po nezvestnom známom skladateľovi a pesničkárovi Jaroslavovi Uhlířovi (74). Hviezda, ktorá má na konte stovky hitov, záhadne zmizla a nedala o sebe nikomu vedieť. Dráma, ktorá poriadne vystrašila najbližších aj fanúšikov, však nakoniec mala šťastný koniec.

Uhlířa našla polícia po niekoľkých hodinách: „Môžem potvrdiť, že sme osobu vo veku 74 rokov, po ktorej sme dopoludnia vyhlásili pátranie, našli v nezranenom stave,“ uviedla pre Blesk policajná hovorkyňa Violeta Siřišťová. Polícia umelca previezla do nemocnice na vyšetrenia.

Rodina sa bála o jeho zdravotný stav, keďže minulý rok prekonal infarkt, po ktorom skončil v nemocnici. Skladateľ tiež užíva niekoľko liekov, bez ktorých by mohlo dôjsť k ohrozeniu života. Rodina aj priaznivci si tak vydýchli, že autor stoviek hitov ako Severní vítr je krutý, či skladieb k filmom Ať žijí duchové, Tři veteráni alebo Vratné lahve, je živý a v poriadku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YouTube/HomoHumanus, Týdeník Policie, Facebook/JATKA FEST