Extravagantná blondínka si získala susedné Čechy svojím vzhľadom, ktorý sa nápadne podobá na bábiku Barbie. No jej vyumelkovaný úsmev vystriedal strach a obavy. Trpí totiž nebezpečnou infekciou a najhorší scenár zahŕňa amputáciu končatiny.

Gabriel Jiráčková má iba 18 rokov a už sa vďaka svojmu vzhľadu dostala do českého šoubiznisu. V priebehu posledného roka podstúpila plastiku pŕs a vylepšila si aj pery. Jej cieľom je vyzerať rovnako ako najslávnejšia bábika na svete – Barbie. No účinkovanie v televízií a iné aktivity musia ísť na druhú koľaj.

Českú Barbie totiž postihla flegmóna, čo je nebezpečné ochorenie. Ide o bakteriálny zápal mäkkého tkaniva, ktorý sa za pár hodín môže rozšíriť do celej končatiny. Väčšinou je nutná liečba antibiotík a chirurgický zákrok. No ak by to pacient zanedbával, môže prísť o končatinu. Gabriel nechcela prezradiť aký vážny je jej zdravotný stav. „Obávam sa, ale zároveň sa spolieham na regeneračné schopnosti svojho tela. Sľubujem, že budem bojovať, tak ako vždy so všetkým,“ napísala na sociálnej sieti odhodlaná Jiráčková.

Zdroj: extra.cz  | Foto: Instagram, Facebook