Nedávno došlo priamo v centre Prahy k šokujúcemu incidentu, ktorý sa bytostne dotýka českej krásky, pričom bola jednou z obetí brutálneho útoku. O tragickej udalosti sa rozhodla prehovoriť na verejnosti, kým nedokázala zakryť smútok a slzy.

TV Prima začala vysielať reality šou, v ktorej sa na Hraničnom zámku na Morave stretlo až 50 dievčat v súťaži Miss Essens. Niektoré z nich napokon dostanú možnosť zúčastniť sa súťaže krásy a jedna napokon získa titul Miss Universe. Krásky sa postupne začali predstavovať porote, keď sa pred kamery postavila Vanesa Červová.

19-ročná blondínka sa rozhodla odhaliť zármutok, ktorý momentálne prežíva. Podľa jej slov sa práve vďaka mame dostala k modelingu. Dva dni pred kastingom ju však navždy opustila. ,,Bohužiaľ, moja maminka mi predvčerom zomrela. Prišla som, lebo viem, že to bolo je veľké prianie, takže som to chcela skúsiť,“ povedala vo svojej ,,predstavovačke“, pričom nedokázala zadržať slzy. Jej veľkou oporou v súťaži sú momentálne otec a mladší brat.

Doteraz nikto netušil, čo sa mame mladej modelky stalo. Ukázalo sa, že zomrela násilnou smrťou. ,,Boli sme s maminkou napadnuté v centre Prahy. Zmlátili nás. Bohužiaľ, mamička následne zraneniam podľahla,“ prezradila zdrvená finalistka pre český portál Super.cz. Prípadom sa momentálne zaoberá polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zeny.iprima.cz, super.cz  |  Foto: TV Prima, Pixabay