Tretia najkrajšia Češka sa namiesto svetovej súťaže pripravovala na rolu matku. S partnerom Lukášom Vlačuhom, známym ako ,,Laky Royal“, sa tešili na spoločného potomka, pričom sa kráska nachádzala už v 6. mesiaci tehotenstva. O to viac pred pár hodinami prekvapila fanúšikov smutnou správou, ktorá ju zdrvila.

Natálie Kočendová skončila v súťaži Miss Czech Republic na treťom mieste, vďaka čomu sa mala pripravovať na svetovú súťaž krásy Miss International. Jej plány sa ale veľmi rýchlo zmenili, nakoľko ešte pred finále otehotnela. Rolu matky považovala za dôležitejšiu a s radosťou sa prizerala, ako jej rástlo bruško.

20-ročná kráska však pred pár hodinami šokovala fanúšikov, keď oznámila, že o dieťatko v 6. mesiaci tehotenstva prišla. ,,Navždy tu budeš s nami. Navždy budeš môj milovaný syn. Moja fazuľka,” napísala zdrvená blondínka, pričom zverejnila fotografiu z nemocnice, kde uplakaná drží na rukách svoje dieťatko.

Česká misska tak prežíva nesmierne náročné obdobie, pričom opísala svoje pocity. ,,Takú lásku a šťastie, ako som zažívala 6 mesiacov s tebou, som nikdy nezažila. Teraz to vystriedala neskutočná bolesť. Stratila som kúsok seba. Dala by som všetko za to, aby som opäť cítila tvoje kopance a po pôrode si ťa mohla vziať zdravého domov. Si ten najkrajší chlapec. Raz sa tam hore stretneme. Milujem ťa, moja malá láska,” poslala dojímavý odkaz synčekovi.


Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/natalie_kocendova