Známa a obľúbená česká speváčka ostala v absolútnom šoku po desivom zistení. Do domu jej rodiny sa vlámala úplne cudzia žena, ktorá sa pokúsila uniesť malého chlapčeka. Polícia aktuálne prípad vyšetruje.

Známa česká speváčka a bývalá superstaristka Monika Bagárová (25) je v poriadnom šoku. Hoci si momentálne užíva plný pracovný diár, ako aj lásku priateľa a MMA zápasníka Makhmuda Muradova (29), v ich rodine došlo k hroznému incidentu. Na sociálnej sieti upozornila fanúšikov na to, že sa cudzia žena pokúsila uniesť synčeka jej bratranca.

Dnes ráno v Brne sa k môjmu bratrancovi vlámala žena, vzala malého z postieľky a chcela s ním utiecť. Keby sa bratranec nezobudil, už by ho pravdepodobne nikdy nevideli. Podľa policajtov ide o ľudí, ktorí obchodujú s deťmi. Buďte opatrní!” neskrýva strach Monika Bagárová na Instagrame. Pre český portál Extra ale dodala, že malý je v poriadku, kým žena sa ocitla vo väzbe.

Poriadne mätúce sú ale oficiálne slová polície, ktorá uviedla, že sa nejednalo o únos, ale o zvláštnu zhodu okolností v kombinácií s alkoholom. “Cudzinka z východnej Európy to predošlý deň prehnala na oslave s alkoholom tak, že stratila orientáciu ako v čase, tak v priestore. Pri ceste z oslavy tak vstúpila do úplne cudzieho bytu a chcela upokojiť svoje dieťa. V alkoholovom opojení nerozoznala, že dieťa nie je jej,” tvrdí brnenský hovorca polície. Speváčky sa ale mimoriadne dotkol pobavený výraz aj tón hovorcu a udalosť vníma ako traumu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/bagarovamonika