Česká speváčka Markéta Konvičková (25) len nedávno priznala smutnú správu o diagnóze rakoviny. Teraz odhalila fanúšikom aj to, aký nečakaný krok sa rozhodol podniknúť jej priateľ René!

Bývalá superstaristka Markéta Konvičková sa musela len nedávno popasovať s vážnou diagnózou. Lekári jej stanovili rakovinu, v dôsledku ktorej prichádzala o vlasy a musela tak siahnuť po parochni. Speváčka však statočne bojuje ďalej a aktuálne má ďalšiu veľkú životnú novinku.

O tú sa tentokrát postaral jej milovaný priateľ René, s ktorým tvorí zamilovaný pár už celých šesť rokov, a ktorý pri nej stojí aj v chorobe. Profesionálny pilot totiž krásku nečakane požiadal o ruku: “8.2.2020 som povedala ÁNO. Dôležité je, aké máš životné priority a ako silno staviaš piliere. My ich spoločne budujeme s Reném už šiesty rok a strašne sa teším, že budem môcť stráviť zbytok života po tvojom boku,” vyznala sa na Instagrame Markéta.

Sympatická blondínka pripojila pre zvedavcov aj fotku krásneho snubného prsteňa, ktorý už dva dni zdobí jej ruku. Z ich lásky má pritom radosť aj Konvičkovej dobrá kamarátka Monika Bagárová, pričom jej okamžite zablahoželala spolu s Jánom Bendigom. Aj my sa k srdečnej gratulácií pripájame taktiež.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/marketakonvickova