Český herec a moderátor sa teší z veľkého množstva pracovných ponúk, ktoré však musia ísť bokom. Jeho manželka si totiž prechádza ťažkým obdobím, ktoré ju dostalo na psychiatrickú kliniku. Starostlivý manžel sa stal jej oporou, možno aj preto, že má výčitky svedomia.

Legendárny herec Jiří Krampol (79) bol vždy v žiare kamier, zatiaľ čo je manželka Hanka sa pred štábom neobjavila viac ako štyri roky. Dôvodom bola veľká láska k alkoholu a liekom, ktoré pravidelne mixovala. No situácia sa natoľko zhoršila, že bola nutná hospitalizácia a následne detoxikačná kúra.

V týchto chvíľach je prísne sledovaná lekármi a pod dohľadom manžela. Práve ten si sype popol na hlavu, keďže si uvedomil, že život s ním nemala jednoduchý. ,,Žiť so známym hercom nebol nikdy med lízať. Hanka prišla o všetky kamarátky a začali sa na ňu lepiť divné existencie. Preto siahla po pomyselnej barličke – alkohole,“ uviedol Krampol pre ahaonline.cz.

Problémom pre hercovu manželku boli aj vzťahy s jej synom. Vnúčatá nevidela viac ako rok, keďže so svojou nevestou sa viackrát nepohodla. Ak jej chce syn zavolať, musí to robiť tajne a to učiteľke, ktorá miluje deti láme srdce.

Zdroj: ahaonline.cz  |  Foto: Facebook