Priznať sa k čomukoľvek, čo nie je spoločnosťou bežne tolerované, je naozaj ťažké. Oznámenie, že človeka priťahuje rovnaké pohlavie, je tak zlomovým okamihom v živote. Niet sa čo diviť, že pre verejne známe osobnosti je toto rozhodnutie ešte o čosi náročnejšie. Jeden zo známych českých moderátorov však napokon usúdil, že predsa len prezradí svoje tajomstvo!

Ak máte radi české televízne stanice, určite vám nemusíme predstavovať moderátora Jaroslava Brousila, ktorý je tvárou obľúbenej Primy. Nedávno sa otvorene priznal, že ho priťahuje rovnaké pohlavie. Nečakaným vyhlásením šokoval priateľov i kolegov, ktorí ho dlhé roky považovali za heterose*uála.

Dôvodom bol fakt, že v minulosti mal manželku, a dokonca sa mu narodil aj syn Ondřej. Podľa jeho slov si všetko ujasnil až po odlúčení od svojej partnerky. Vo veku 21 až 22 rokov bol totiž absolútne presvedčený, že sa zaujíma iba o ženy. Opak bol však pravdou.

Brousilov syn má dnes už 13 rokov, no nachytať ho mal, keď bol iba 5-ročným škôlkarom. Vtedy videl svojho otca, ako si s neznámym mužom dáva pusu. ,,Tak prišiel kolobeh vysvetľovania, že je to normálne, keď sa majú dvaja chalani radi. Myslím, že to celkom rýchlo pochopil. Tak nejako automaticky to prijal a vníma to ako normálnu vec,“ uviedol pre Super.cz. S aktuálnym priateľom dokonca nedávno oslávil prvé výročie vzťahu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: super.cz  |  Foto: IG/jardabrousil, jardabrousil.cz