To, čo môžeme vidieť vo filmoch, sa pre slobodnú mamičku stalo skutočnosťou. Z činu neznámeho muža sa zrejme bude spamätávať ešte veľmi dlho. Nie je totiž bežné, aby vám pomocnú ruku podal človek, ktorého ste nikdy v živote nevideli. Zázraky sa však predsa len dejú!

K úžasnému činu došlo v susednom Česku. Pani Jana síce pracuje ako manažérka, no je samoživiteľkou, pričom sa stará o svoju postihnutú dcérku. Dostala sa tak do vážnej finančnej situácie, keďže musí pokryť liečbu dcérky a chod domácnosti, kým najviac jej peňaženku zaťažovala hypotéka.

Jej príbeh bol zverejnený v médiách, vďaka čomu zaujal neznámeho muža. Pôvodne si plánoval kúpiť hodinky v hodnote dvoch miliónov českých korún (okolo 82 502 eur). Napokon si to však rozmyslel a slobodnej mamičke jednoducho zaklopal na dvere.

Jane prezradil, že jej chce vyplatiť celú hypotéku: ,,Už neplačte. A skontrolujte, či peniaze prišli,“ povedal jej medzi dverami. Šokovanej Češke následne na účet prišlo 1,3 milióna českých korún (takmer 54-tisíc eur). „Ani keby som žila dva životy, nikdy sa vám nebudem schopná odvďačiť,“ povedala darcovi uplakaná žena, pričom celú udalosť natáčal český portál iDnes.cz. Video nebolo zverejnené, keďže darca mieni zostať v anonymite.

Fotku matky s dcérkou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: idnes.cz  |  Foto: Pexels