Chlapček († 3) cestoval v aute so svojou mamou a otčimom. Keď sa rozplakal, ešte netušil, že ho za tento obyčajný detský prejav neminie krutý trest smrti. Takto ho totiž potrestali ľudia, ktorí mu mali byť najbližší!

Chlapček menom Alfie Lamb mal iba tri rôčky. V aute cestou do anglického Croydonu sa viezol spolu s mamou Adrianou Hoare (23) a otčimom Stephenom Watersonom (25), keď sa jeho výlet zmenil na peklo. Všetko sa pritom začalo len nevinným detským plačom.

Prirodzený detský prejav ale nezvládal mladý Stephen, keď sa snažil jeho plač umlčať drastickým spôsobom. Malý Alfie sa nachádzal medzi zadným a predným sedadlom a zúrivý otčim začal posúvať svoje sedadlo dozadu tak silno, ako to len bolo možné. Dieťatko, ktoré v úzkom priestore začalo doslova bojovať o život, malo podľa ďalších ľudí v aute zakričať “mama”, no tá nereagovala a zdalo sa jej, že práve tento postup bude na ukľudnenie chlapčeka účinný.

Po ohavnom čine Alfie podľa informácii denníka Dailymail stále žil, no bohužiaľ, v dôsledku silného pomliaždenia hrudného koša, nedostatku kyslíka, slabého srdiečka a poranenia bruška zomrel v nemocnici tri dni po incidente.

Jeho matka s partnerom opakovane klamali na súde, aby sa vyhli väzeniu, no posudky odborníkov, ako aj svedecké výpovede ďalších účastníkov beštiálneho činu, napokon odhalili pravdu. Dvojica bola usvedčená z ublíženia na zdraví s následkom smrti a svedkovia rovnako potvrdili, že v čase tragédie matka na chlapčeka kričala, aby bol ticho a mala ho udrieť.
Malý anjelik Alfie s “mamičkou”
Otčim Stephen zatlačil sedačku tak, že dieťatko doslova pomliaždil
Alfie je po strastiplnej ceste v nebíčku…
Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Facebook, Twiter