11-ročnému chlapcovi lekári pred pár dňami oznámili zrdvujúcu diagnózu a dávajú mu už len pár mesiacov života. Jeho mama ale chystá niečo, z čoho sa vám potisnú slzy do očí…

11-ročný Reece Probert žil ešte pred mesiacom bezstarostný život malého chlapca. Všetko sa zmenilo, keď zrazu začal krívať a mama si všimla aj jeho zhoršenú výslovnosť. Po návšteve lekára sa rodina dozvedela zdrvujúcu správu. Jej synovi diagnostikovali agresívny a neoperovateľný nádor na mozgu.

Rodina z Wombourne (Anglicko) sa však dozvedela ešte horšiu informáciu, ktorá im kompletne zmenila život. Ich synčekovi zostáva len pár mesiacov života, keďže táto forma nádoru zabíja pacientov do šiestich až dvanástich mesiacov. Reecova mama Jenna (31) sa ale nechce opúšťať a rozhodla sa svojmu pokladu pripraviť tie najkrajšie Vianoce.

Rodina o pár dní spolu prežije sviatky zrejme úplne poslednýkrát, a tak ich chce smutná mama pripraviť tak, aby na ne nikdy nezabudli: „Budú to naše posledné spoločné Vianoce a chceme si byť istí, že to bude pre Reeca pohodlné a príjemné. Chcem, aby sa cítil ako kráľ. Musí sa cítiť ako tá najdôležitejšia osoba na svete. Bude to ale veľmi emotívne, pretože to budú jeho posledné Vianoce. Vyzdobíme celý dom a bude to tu vyzerať ako v Santovom dome. Budú to nezabudnuteľné Vianoce,“ prezradila dojatá mama pre britský Dailymail.

Jenna chce, aby jej syn netrpel, a preto sa rozhodla urobiť ešte čosi. Hoci malý Reece vie, že mu lekári našli rakovinu, netuší celú pravdu o tom, koľko času mu zostáva. Mama dodáva, že mu to jednoducho nedokáže povedať a chce, aby bol posledné mesiace šťastný v kruhu rodiny a nemyslel na zostávajúci čas…

Malému Reecovi ostáva len pár mesiacov života…

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook