Herec a producent Andy Hryc pred mesiacmi priznal vážne rakovinové ochorenie. Hoci je už doma z nemocnice, diagnóza leukémie ho naďalej sprevádza. Vyriekol pritom smutné slová, ktoré sa jeho rodine ani blízkym zrejme nepočúvajú ľahko.

Andy Hryc pred mesiacmi priznal, že mu lekári diagnostikovali akútnu leukémiu. Herec a producent musel poputovať do nemocnice, no v júni sa po prvotnej liečbe konečne dostal domov. Krátko na to sa dozvedel o náhlom úmrtí človeka, ktorý ho zachránil. Hoci sa však mnohí domnievali, že 70-ročný umelec má spolovice vyhrané, zrejme to nie je celkom tak.

Ako priznal samotný Andy, jeho choroba je nevyliečiteľná, pričom vyriekol veľmi smutné slová. “Choroba, ktorá ma postihla, je nevyliečiteľná. Jej fatálny koniec sa v tom šťastnejšom prípade dá len oddialiť. Taká je, žiaľ, pravda,” priznal na rovinu pre Plusku. Dodal, že ho čaká dvojfázová liečba zložená zo 7-dňovej injekčnej fázy a medikamentóznej fázy, pričom musí 3-krát denne užívať množstvo tabletiek.

Herec vyzradil, že netuší či a kedy sa pritom liečba skončí. Začína však pociťovať smútok za svojou profesiou, ako aj za svojím niekdajším aktívnym spoločenským životom. “Chýba a veľmi. Je to fatálna strata, ktorá sa nijakým spôsobom nedá napraviť. Vzhľadom na to, že mám veľmi obmedzenú imunitu, nemôžem ani objať svojich vnukov,” zúfa si. Nedá však dopustiť na starostlivú a obetavú manželku, ako aj dcéru Wandu: “Veľmi ich ľúbim,” dodáva na záver krásne vyznanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Wanda Adamik Hrycova