Dominika Cibulková priviedla 19. marca na svet vytúženú dcérku, ktorá dostala čarovné meno Nina. Po pár dňoch v pôrodnici si hrdý otecko Michal Navara odniesol svoje dievčatá domov, pričom športovkyňa nezadržala pred prítomnými emócie.

33-ročná extenistka Dominika Cibulková je dnes už dvojnásobnou mamičkou potom, čo vo Viedni priviedla na svet dcérku. „Zrazu je náš svet kompletný – slová nedokážu vyjadriť lásku, ktorú nosíme v srdci, dievčatko naše. Vitaj na svete, Nina Navara,“ napísala k prvému záberu tesne po pôrode.

V stredu (22. marca) pritom blondínka opustila nemocnicu a svoj poklad si odniesla aj s manželom a synom Jakubkom domov. Ako uvádza magazín Šport24, Dominika, ktorá rodila cisárskym rezom, sa momentálne cíti skvele a stále je plná emócií. Čerstvá mamička dokonca priblížila prvé stretnutie svojich detí. „Dával si prštek pred ústa a hovoril, že musíme byť ticho, tatinko,“ uviedla o Jakubovi.

Ako dodala, pôrod trval len hodinu a pol, pričom s manželom zvládli všetko na jednotku. “Keďže sme už boli skúsení rodičia, tak aj Michal všetko zvládal v pohode. Ako pri Jakubkovi, aj teraz strihal pupočnú šnúru,“ povedala s tým, že druhý pôrod bol pre ňu jednoduchší. „Rozdiel medzi deťmi je aj v tom, že Ninka veľa spinká a papá, Kubko bol viac zvedavý a nepokojný, takže som sa teraz cítila ako na rekreácii,” nevie si vynachváliť prístup pôrodnice, v ktorej mala s manželom spoločnú izbu. Dominika dokonca s úsmevom dodala, že sa nebráni ani myšlienke mať ďalšie dieťa.

Prvé zábery po odchode z pôrodnice môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Sport24.sk | Foto: IG/domicibulkova