Michael Kmeť alias raper Separ je jedným z najvýznamejších slovenských i českoslovnských umelcov tohoto žánru a po tom, ako Kontrafakt v roku 2023 dokázal priniesť fanúšikom jedinečný zážitok v podobe veľkolepého koncertu v pražskej o2 aréne, on teraz hlása inú bombu.

6. septembra 2025 má mať totižto najväčšie vystúpenie svojej kariéry, a to na Tehelnom poli, teda na štadióne futbalového Slovana, kde hráva aj slovenská reprezentácia. Kapacita pre futbal je tam 22,5 tisíca, no na koncertnú šou vraj viac ako 30 tisíc.

Ako Separ komentoval nadšené vyjadrenia fanúšikov, ktorí okamžite spomenuli, že Rytmus bude po tomto kroku kyslý, Tehelné pole má kapacitu skoro dvakrát takú a väčśiu ako Eden, teda štadión Slavie Praha, kde pre zmenu bude mať veľký koncert Ben Cristovao.

„Extrémna párty na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave s kapacitou cez 30 000 ľudí! 6. septembra 2025 totiž oslávime našu spoločnú cestu a okrem toho, že zahrám prierez celej mojej tvorby, pokrstíme aj môj ďalší sólo album, ktorý vydám už začiatkom budúceho roka!“

„Moje koncerty v kluboch a halách po celom Česku a Slovensku vďaka energii, ktorú viete odovzdať a atmosfére, ktorú dokážete vytvoriť, patria roky k totálnej špičke našej scény. No a teraz si tú show predstav v rozmeroch Tehelného poľa! (Au) Nastal čas, aby sme spolu dali novú métu a posunuli to na totálne iný level! Zvuk, stage, show a všetko okolo, bude úplný prepal a vieš, že keď to poviem ja, tak netrepem.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SEPAR (@separ__dms)

Zdroj: Startitup | Foto: IG/separ_dms