Člen kapely LUCIE skončil na psychiatrii: TOTO ho trápilo dlhé roky!

Dátum:

Český hudobník iba pred pár dňami oslávil narodeniny, no rodinnú udalosť napokon vymenil za pobyt v psychiatrickej liečebni. Je zrejmé, že sa rozhodol raz a navždy skoncovať s problémami, ktoré ho trápili dlhé roky a boli viditeľné aj na verejnosti.

Hudobník Robert Kodym oslávil 20. februára 55. narodeniny, no na oslavný drink môže zabudnúť. Momentálne sa totiž nachádza v psychiatrickej liečebni v Červenom Dvore, ktorá sa venuje ľuďom so závislosťou od alkoholu, drog a gamblerstva.

Gitarista skupín Lucie a Wanastowi Vjecy mal vyhľadať pomoc kvôli nadmernému pitiu alkoholu. Už v roku 2016 prišiel uznávaný skladateľ na tlačovú konferenciu na MFF v Karlových Varoch značne opitý, pričom po fotografoch dokonca hodil fľašu piva a nešetril vulgarizmami.

Je však prekvapujúce, že o hospitalizácii kamaráta nevedel Michal Dvořák, kolega z kapely Lucie. ,,Máme sa vidieť na skúške asi 14 dní pred prvým koncertom, ten je niekedy v júni. To som zvedavý, ako bude Robert vyzerať,“ povedal muzikant pre blesk.cz. O pár dní bol napokon zmenený termín koncertu v Třebívliciach z 3. júna na 24. jún.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/LUCIE-Ondřej Pýcha

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...