Český hudobník iba pred pár dňami oslávil narodeniny, no rodinnú udalosť napokon vymenil za pobyt v psychiatrickej liečebni. Je zrejmé, že sa rozhodol raz a navždy skoncovať s problémami, ktoré ho trápili dlhé roky a boli viditeľné aj na verejnosti.

Hudobník Robert Kodym oslávil 20. februára 55. narodeniny, no na oslavný drink môže zabudnúť. Momentálne sa totiž nachádza v psychiatrickej liečebni v Červenom Dvore, ktorá sa venuje ľuďom so závislosťou od alkoholu, drog a gamblerstva.

Gitarista skupín Lucie a Wanastowi Vjecy mal vyhľadať pomoc kvôli nadmernému pitiu alkoholu. Už v roku 2016 prišiel uznávaný skladateľ na tlačovú konferenciu na MFF v Karlových Varoch značne opitý, pričom po fotografoch dokonca hodil fľašu piva a nešetril vulgarizmami.

Je však prekvapujúce, že o hospitalizácii kamaráta nevedel Michal Dvořák, kolega z kapely Lucie. ,,Máme sa vidieť na skúške asi 14 dní pred prvým koncertom, ten je niekedy v júni. To som zvedavý, ako bude Robert vyzerať,“ povedal muzikant pre blesk.cz. O pár dní bol napokon zmenený termín koncertu v Třebívliciach z 3. júna na 24. jún.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/LUCIE-Ondřej Pýcha