V pondelok (1. augusta) v ranných hodinách došlo v Trenčianskom kraji k dopravnej nehode, pričom dôvodom kolízie bola opitosť mladého vodiča. Ukázalo sa, že za volantom sedel člen známej kapely, ktorá sa na Slovensku momentálne teší veľkej obľube.

Vodič osobného vozidla VW Passat pred pár dňami vyčíňal v Handlovej, pričom pri ľavotočivej zákrute vyšiel mimo cestu a následne narazil do dvoch smetných nádob. V závere jazdy skončil v oplotení rodinného domu. Našťastie, nikomu sa nič nestalo, vrátane mladého šoféra.

Po príchode mužov zákona sa vodič podrobil dychovej skúške, ktorá preukázala 2,54 promile alkoholu. Pri opakovanej skúške bola hodnota ešte vyššia, a to 2,58 promile alkoholu. Mladíkovi bol okamžite zadržaný vodičský preukaz a policajti ho na mieste zadržali.

19-ročný muž je momentálne obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Obvinený si na rozhodnutie súdu počká v cele policajného zaistenia. Podľa dostupných informácií bol za volantom Vladimír Ištok, ktorý je členom známej rómskej skupiny Cico Band. Tá si získala ešte väčší počet fanúšikov po spolupráci s Reném Strauszom, manželom influencerky Zuzany Plačkovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj  |  Foto: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj, CicoBand