Je absolútnou moderátorskou špičkou v rámci československého šoubiznisu. Slovo a názor Adely Vinczeovej je vysoko uznávaný a rešpektovaný. Sympatická blondínka sa však nechce a zrejme ani nebude vyjadrovať na jednu tému.

Nedávno sa v istých médiach riešilo, prečo sa najúspešnejšia moderátorka Adela Vinczeová nevyjadruje na tému dvojnásobnej vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. A teraz sa to rieši znova. Adela totiž nedávno moderovala podujatie Slnko v sieti, kde sa oceňovali najkvalitnejšie filmy Slovenska. Aj tu sme boli svedkami rôznych vyhlásení umelcov na súčasné spoločenské a politické dianie v našej krajine. “Ten film je preto taký dobrý, lebo, pán premiér, na odbornosti záleží,” povedala napríklad producentka najúspešnejšieho filmu Čiara Wanda Adamik Hrycová.

Pozorné oko prítomného diváka si mohlo všimnúť, že Adela sa akoby s podobnými vyhláseniami umelcov nestotožňuje. Držiteľka ceny absolútny OTO sa k celej veci vyjadrila. “Tí, ktorí ma na moderovanie večera oslovili, boli so mnou spokojní. Dokonca to zhodnotili ako veľmi vydarený ročník. Večer sa niesol v príjemnej nálade. Ďalej sa k ničomu nebudem vyjadrovať, lebo už sa bojím k čomukoľvek vyjadriť, aby to bolo podľa tých “správnych” správne a s vhodným výrazom. Niekedy už nemám celkom jasno v tom, čo dnes vlastne znamená demokracia,” povedala otvorene pre Cas.sk Adela.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Instagram