Sto ľudí, sto chutí. A je to pravda. Ak by boli všetci muži rovnakí a priťahoval by ich iba jeden typ žien, ľudstvo by prakticky vymrelo. Práve skutočnosť, že každému sa páči niečo iné a niekedy dokonca aj to, čo inému vadí alebo ho priam odpudzuje, udržuje akúsi rovnováhu. Napríklad pehy.

Samozrejme, nie všetko je len o vonkajšej kráse, veď tá, ako sa hovorí, časom viac či menej pominie. Nás zaujimalo a pýtali sme sa mužov vo veku okolo 25-30 rokov v našom okolí, čo sa im páči na ženách a čo im naopak vadí. Alebo čo ich okúzlilo na ich partnerke, alebo naopak, čo by nestrpeli a s akou ženou a prečo by si nezačali.

Samozrejme, nebola to nejaká extrémne veľká vzorka, a aj preto nás bude zaujímať aj váš názor.

„Páčia sa mi vyššie ženy a pri mojich 190 centimetroch si neviem predstaviť, že by som mal veľa seba nejakú nižšiu ako 170 centimetrov. Vadil by mi ale napríklad aj veľký nos a úplne ma odpudzuje cigareta v ženskej ruke. Jedna ma kvázi zbalila na to, že milovala pizzu,“ povedal nám Rado.

Ďalší povedal, že nemá rád chudé ženy. „Je fajn, keď ju je za čo chytiť. Keď vidím nejaké 45-kilové dievčatá či dámy, ktoré by na seba obliekli aj veľkosť XS, nie je to moja šálka kávy. Pre mňa je podstatný napríklad aj hlas a určite sa chcem s dotyčnou rozprávať na úrovni. Hlúpe mi neimponujú. A keď urobí dobrý rezeň, je to len plus,“ prezradil Paťo.

Ktoré slovenské herečky sú najkrajšíe? Víťazkami sa stali TIETO!

„Pekné čiernovlásky, to je moje! Ale môže byť aj tá najkrajšia, ale ak by som zistil, že fajčí alebo počúva hip hip, to by som nedal. Mám rád veselé slečny, nie nejaké, čo robia z komára slona. A tá pravá by nemusela byť úplne plochá,“ povedal Ľubo.

„Páčia sa mi športové typy a tie, ktoré si nepotrpia na nejakom 2-hodinovom maľovaní sa pred tým, ako vylezú z domu. A také, čo sa nehrajú na niečo viac len preto, že sa cítia byť atraktívne. Niekedy je krása v jednoduchosti a fifleny nech si hľadajú niekoho iného, nie mňa. Vlastne, mňa si už hľadať nemusia, ja už svoju mám a spĺňa všetko, na čom mi záleží,“ znela odpoveď Mareka.

„Mňa, ako som zistil, priťahuje tá správna mimika a reč tela. To je asi divná odpoveď, no proste som si uvedomil, že moja priateľka a najmenej dve-tri bývalé robili akoby podobné pohyby očami a nosom. Pritom jedna mala tak 50 kíl, ďalšie o niečo viac, jedna možno viac ako 80 kíl. Ale to neriešim, ani ja nie som dokonalý svalovec. Ale vadia mi preafektované a namyslené. A keď, obrazne povedané, pijú prvú ligu,“ povedal Lukáš.

Zdroj: Hitky | Foto: Pixabay