Zuzana Strausz Plačková by sa mala jednoznačne zaradiť medzi TOP zamestnávateľov roka na Slovensku. Benefity, ktoré jej pracovníci dostávajú, sa nezaraďujú medzi bežné zamestnanecké výhody, ale nesú nálepku nadštandardu. U Plačkovej sa totiž nešetrí ani na financiách, ani na Mercedesoch! 

Zuzana Strausz Plačková je podnikateľka ako sa patrí. Svoj úspech nepripisuje iba sebe, ale aj celému tímu, ktorý sa na jej snoch podieľa. Nešetrí ani na zamestnancoch svojej kaviarne, a rovnako ani na asistentke Sandre, ktorá jej s podnikaním pomáha. “Dneska mi prišlo extrémne veľa správ, že by ste chceli pre mňa pracovať, za čo Vám ďakujem, len nemám toľko pracovných pozícií voľných, ale tiež by som asi chcela takú šéfku jak som ja,” netají sa spokojnosťou Plačková.

Úplný úlet však nastal vo chvíli, kedy sa Zuzana pochválila darom, ktorý od nej dostala jej asistentka Sandra. Úplne nový Mercedes tak vykotil zo stoličiek všetkých sledovateľov jej Instagramu: “Je mi divné, že prečo je divné ľuďom, že Sandra dostala firemné auto,” reaguje Queen.

“Veď je to človek, ktorý zarába mne a mojej firme dobré peniaze. A keby si to auto nezaslúžila, tak určite by ho nedostala,” čuduje sa Zuzana. Zamestnancom milionárskej podnikateľky sa rozhodne oplatí byť, čo myslíte?

 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova | Video: streamable.com | Foto: IG/nazdravie, queen.plackova