To musí byť láska ako hrom! Kráska, ktorú preslávila prvá séria romantickej šou Ruža pre nevestu, sa tento mesiac zasnúbila a už sa stihla aj vydať. Všetko prebehlo v tichosti a bez veľkých ceremónií.

V prvej sérii šou Ruža pre nevestu, kde sa 18 dievčat uchádzalo o srdce Tomáša Tarra, sa prebojovala až do prvej štvorky. Po roku je všetko inak a Priscilla Versluis nielenže stihla nájsť svoju životnú lásku, ale sa aj zasnúbiť a práve dnes 24. júna vstúpiť do manželstva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💈Priscilla Versluis💈 (@priscill.barber)

Žiadna veľká svadba sa ale nekonala, dvojica si povedala áno len v tom najužšom kruhu „Zobrali sme sa z lásky. Chceli sme byť už svoji, bola to rýchla svadba na úrade, mali sme iba dvoch svedkov. Nechceli sme robiť teraz veľkú svadbu, pretože tento rok, bohužiaľ, Tomimu odišli obaja starí rodičia, a jeho rodina má smútiace obdobie a my sme to tak cítili a chceli, že sa aspoň takto pre nás zoberieme. Ani naše mamy pri tom neboli, aby to nebolo brané oficiálne. Plánujeme spraviť väčšiu svadbu 05. 05. 2025, tak hádam nám to dovtedy vyjde,“ vysvetlila pre Markiza.sk pôvabná barberka, ktorej pribudlo nové priezvisko – Svobodová.

Kráska zverejnila na svojom Instagrame aj pár záberov vrátane snímky so svedkami. Jedným z nich bol kontroverzný účastník Farmy 14 Imi Baron Štefánik. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/priscill.barber