Monika Bagárová (26), bývalá finalistika šou Česko Slovensko hľadá Superstar, je jednou z najpríťažlivejších žien v našich končinách. Z krásy jej neubudlo ani po pôrode dcérky Rumie, ktorú má s MMA bojovníkom Makhmudom Muradovom (30), práve naopak.

Monika sa iba pred okamihom podelila s fanúšikmi o kurióznu príhodu, keď na ňu “zaútočila” fanúšička a tzv. samozvaná veštica priamo cez okno spolujazdca, na ktorom sedel jej partner Makhmud. Strčila hlavu do vozidla a v mene svojho potomka Monike vyznala lásku: “Môj syn vás miluje, on má len 10 rokov. On si vás vyvesil na plagát, Monika Bagárová, Ježiš Míria, vy ste krásna!” nešetrila nadšením.

Okrem toho chŕlila speváčke budúcnosť hlava-nehlava, zamerala sa na Monikine ďaľšie potomstvo, kde do veštby zapojila aj budúceho dvojnásobného otca Makhmuda. “Vy budete mať ešte jedno, krásneho chlapca! On chce tri, ale vy budete mať ešte jedno, pani, nemôže urobiť tri, on chcel nasilu tri, ale budete mať dvoch,” po čom Monikin partner zaklincoval veštbu so slovami, že by si mohol urobiť aj celý autobus.

A ako sa týmto pouličným vešticiam z Prahy platí? Madam “krištáľová guľa” rozdáva jednoduché pokyny: “Pani Bagárová, vy budete veľmi bohatá, zlatko, a ono sa vám to dvojnásobne vráti, keď darujete veštici, pani..” nenechala sa odbiť žena.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: streamable.com, IG/bagarovamonika