Víťazom desiatej série reality šou Farma sa stal 20-ročný ťahač dreva Dominik Porubský, ktorý si splnil sen a vyhral balík peňazí vo výške 75 000 €. Koniec veľkej šou však motivoval aj ostatných súťažiacich, ktorí sú taktiež rozhodnutí splniť si svoje tajné priania. Tentokrát sa to podarilo exbanditke Daniele Urbanovej.

Okamžite po odvysielaní Finále Farmy sa účinkujúci poriadne rozbehli, aby naplno využili svojich 5 minút slávy. Juraj Solčanský zverejnil nový videoklip, Ibrahim Maiga a Lenka Horníková sa stali YouTubermi či Renáta si otvorila svoj masážny salón. Najnovšie sa zo splneného sna teší Daniela, ktorá má blízky vzťah k líčeniu, nechtovému dizajnu i k móde.

Jej vášeň bola natoľko veľká, že sa to rozhodla risknúť a otvorila si vlastný salón. ,,Tento sen sa mi zrodil v hlave ako 12-ročnému dievčatku. Cesta nebola síce ľahká, ale teraz viem, že to úsilie stálo za to. Preto som šťastná, že otvorenie môjho nechtového salónu som mohla osláviť práve v kruhu týchto ľudí,” pochválila sa exfarmárka, ktorá šťastím priam sršala.

Zdroj: Instagram/urbanovadada  |  Foto: Instagram/urbanovadada