Herečka Shannen Doherty už niekoľko rokov zvádza boj s rakovinovým ochorením prsníka v 4. štádiu. Jedným z jej najväčších oporných bodov bol až doposiaľ milovaný manžel Kurt Iswarienko. Do ich vzťahu ale podľa všetkého vstúpila Kurtova agentka a dvojica sa rozvádza.

Seriálová Brenda z Beverly Hills 902 10 či Prue zo seriálu Čarodejnice prechádza už niekoľko rokov mimoriadne náročným obdobím. Shannen Doherty bol totiž diagnostikovaný nádor prsníka v poslednom štádiu. Tmavovlasá televízna kráska sa však nevzdáva a o život bojuje pomocou zdravej stravy i pozitívneho myslenia.

Až doposiaľ jej bol pritom najväčšou oporou počas onkologického ochorenia milovaný manžel Kurt Iswarienko. S tým sa dala dokopy ešte v čase, keď bol ženatý s herečkou Taryn Band. Následne si Kurta po rozvode zobrala za manžela v roku 2011. Po 11 šťastných spoločných rokoch však prichádza obrovský šok.

Ako informuje magazín People, dvojica sa bude rozvádzať. Smutné správy potvrdila herečkina hovorkyňa Leslie Sloane: “Rozvod je to posledné, čo Shannen chcela. Žiaľ, mala pocit, že nemá inú možnosť,” uviedla. Dôvodom krízy má byť podľa všetkého Kurtova agentka, ktorá je podľa hovorkyne do rozvodu “intímne zapletená”. Samotná Shannen zverejnila pred pár dňami na sociálnej sieti slová o tom, že “jediní ľudia, ktorí si zaslúžia byť vo vašom živote, sú tí, ktorí sa k vám správajú s láskou, vľúdnosťou a úplným rešpektom”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com | Foto: IG/thesando