Len nedávno šokovala Slovensko správa o úmrtí Dušana Pašeka ml., ktorého našiel okoloidúci obeseného na strome. Po pár mesiacoch sa, žiaľ, scenár opakuje. Polícii nahlásil náhodný okoloidúci, že v altánku na bratislavskej Kolibe sa obesil mladý muž. Má ísť o hokejistu.

Po nedávnej tragédií, pri ktorej vyhasol život Dušana Pašeka, malo dôjsť v utorok ráno k rovnakému incidentu. Ako informovala bratislavská polícia na sociálnej sieti, náhodný okoloidúci objavil na Kolibe telo muža bez známok života.

Dnes krátko pred 05:30 h sme na linke 158 prijali oznámenie, v zmysle ktorého mal náhodný okoloidúci nájsť v lesnom poraste v blízkosti bratislavského Kamzíka telo muža bez známok života, obeseného na konári stromu,” uviedli.

“Policajti po príchode na miesto zistili, že sa pravdepodobne jedná o 31-ročného muža. Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III. sa vyšetrovaním okolností tohto prípadu v súčasnosti zaoberajú,” dodali. Podľa informácií TV JOJ sa má jednať o mladého hokejistu Dávida B., ktorý mal byť obesený v altánku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: noviny.sk, FB/Polícia SR – Bratislavský kraj