Obľúbená šou Let’s Dance prináša každý týždeň samé prekvapenia. Kým 5. kolo obohatili svojou prítomnosťou špeciálny porotca Janko Koleník či Radko Urbanyak z Ruže pre nevestu ako ozdoba tanečného vystúpenia Aničky Rakovskej, tentokrát sa diváci môžu tešiť na túto obľúbenú slovenskú hviezdu. 

Jedna porotcovská stolička býva v úvode Let’s Dance vždy prázdna. Miesto po boku Tatiany Drexler je totiž vždy pripravené na špeciálneho porotcu. Na koho čaká táto úloha v 6. kole, ktoré bude venované hudobným legendám?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JAN KOLENIK (@jan_kolenik)

Výkony súťažiacich bude najbližšiu nedeľu hodnotiť aj jeden z najobľúbenejších a najobsadzovanejších slovenských hercov Vladimír Kobielsky. Predstaviteľ deda Eda v aktuálnom seriálovom hite s názvom Mama na prenájom má s Let’s Dance bohaté skúsenosti, pýši sa dokonca titulom kráľa tanečného parketu 6. série.

,,Teším sa, že budem môcť opäť zažiť adrenalín, ktorý som prežíval v roku 2017. Je to najlepšia šou, ktorá na televíznych obrazovkách je,” vyjadril sa pre Markiza.sk sympatický umelec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial