Daniela Nízlová sa len pred pár dňami stala šťastnou mamičkou dcérky Lindy. Po pár dňoch sa rozhodla prezradiť čosi, čo by zrejme zarmútilo mnohé mamičky. S otcom maličkej sa totiž ešte od pôrodu nestretli.

Daniela Nízlová (33) z bývalého dua Twiins sa v pondelok dočkala a stala sa z nej novopečená mamička krásnej Lindy. Dievčatko sa narodilo v trenčianskej nemocnici, pričom speváčku priviezla mama a sestra o jednej v noci, kým o siedmej ráno už bola maličká na svete.

Ex-Twiinska si tak užíva najkrajšie životné chvíle, hoci k dokonalosti ešte chýba jeden detail, ktorý by zrejme zarmútil mnohé mamičky. Otec maličkej Lindy Stano Lobotka (25) totiž ešte svoje dievčatá naživo nevidel ani nepobozkal: “Neviem sa na ňu vynadívať a neviem sa dočkať, kedy ju aj Stanko po prvýkrát stretne. Zatiaľ fungujeme aspoň na videohovoroch,” uvádza pre Nový Čas.

Futbalista sa má momentálne nachádzať pred podpisom zmluvy s Neapolom. Hneď, ako dôjde k uzatvoreniu kontraktu, bude môcť Danielin priateľ konečne prísť a vynahradiť si tak stratený čas: “Pustia ho na jeden deň, tak sa nevieme dočkať,” teší sa mamička, ktorej poklad už videli rodičia, sestra Veronika ako aj Stanova mama či sestry.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/danielatwiins