1. októbra 2019 zarmútila celé Česko i Slovensko zdrvujúca správa o úmrtí maestra Karla Gotta, ktorý bol najúspešnejším hudobníkom nielen svojej generácie. Charizmatický spevák bol inšpiráciou pre mnohých umelcov, pričom viacerí mu len pred pár hodinami vzdali svoj hold na veľkolepom koncerte „Pocta Karlovi Gottovi“.

Český spevák Karel Gott naspieval počas svojho života množstvo nesmrteľných hitov, kým jedným z posledných bola jedinečná skladba s dcérkou Charlotte Ellou. Dnes už 16-ročná tínedžerka nahrala s otcom krásny singel Srdce nehasnou, ktorý pre dvojicu na želanie napísal frontman kapely Kryštof, spevák Richard Krajčo.

Kým videoklip k piesni má dnes na platforme YouTube neuveriteľných 72-miliónov prehratí, podobný úspech zaznamenal Karel Gott aj v minulosti, kedy si zaspieval po boku slovenskej vychýdzajúcej hviezdičky Darinky Rolincovej. Práve s ňou nahral v roku 1988 legendárny hit Zvonky štěstí, ktorý o 34 rokov neskôr zaspievali obe speváčky spoločne.

19. júna sa domáca ikona Dara Rolins postavila na pódium pražskej O2 Arény po boku Charlotte, aby na spomienkovom koncerte, na ktorom vďaka viacerým hviezdam odzneli Karlove najznámejšie hity, predviedli práve jeden z jeho najpopulárnejších duetov.

Dara Rolins a Charlotte Ella Gottová – Zvonky štěstí

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT | Foto: FB/Karel Gott/ Martin Kubica/ Supraphon, YouTube