Luxusná dovolenka v exotickom raji s expriateľom! Dara Rolins (43) priznáva, že po náročnom roku kedy stratila dve veľmi blízke osoby, otca a najlepšiu kamarátku, potrebuje oddych. 

[sociallocker]Reset hlavy sa zíde z času na čas každému z nás. Podľa informácii portálu cas.sk bude Dara celý január mimo Slovenska. Talentovaná speváčka plánuje totiž dovolenku na Bali. Leňošiť tam bude spolu so svojou dcérkou Laurou. Spoločnosť jej však tentokrát bude robiť jej expriateľ Matej Homola (43), ktorý je otcom malej Lauri.

Pre Daru bol tento rok naozaj náročný preto sa rozhodla odísť z hektického prostredia, aby tak mohla prísť na iné myšlienky.

Síce sa Dara a Matej rozišli, ich vzťah ostal čisto priateľský pre dobro spoločnej dcérky Laury. Obaja chcú, aby bola spokojná a šťastná. To je jeden z dôvodov, pre ktorý sa spolu s Darou stretnú na ostrove. Podľa slov slávnej speváčky chce Matej Lauru vyzdvihnúť v polovici januára, aby s ňou mohol cestovať po svete. Ktovie, čo na to hovorí Darin súčasný partner Rytmus.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram
[/sociallocker]