Dara Rollins sa na svojich sociálnych sieťach hrdo chváli postavičkou ako lusk, vo svojich 47 rokoch vyzerá neporovnateľne viac fresh ako jej mnohé mladšie celebritné kolegyne. Čomu však vďačí za svoj výzor a ako si k nemu dopomáha, prezradila iba nedávno.

Jedna z najznámejších slovenských tvárí sa s nami podelila o tajomstvo svojej večnej krásy a mladíckeho výzoru. O Dare Rolins je známe, že jej postava je výsledkom pravidelného a intenzívneho cvičenia, vyrovnanej stravy a aktívneho životného štýlu, i keď od pása vyššie by sme na nej našli aj nejedno estetické vylepšenie. “Väčšie prsia dokážu žene zdvihnúť sebavedomie,” nezdráha sa Rolins vo svojom vyjadrení.

Čo si Dara nechala vylepšiť na tvári, a ktoré zákroky opakovane podstupuje klinike plastickej chirurgie pravidelne, prezradila tiež! “To, že sa riešim, nie je tajomstvom. V prípade môjho nosu, ktorý som si nechala opraviť, išlo skôr o vylepšenie rovnice fotogenickejšieho tvaru, nie získania väčšieho množstva sebalásky. V tvári nemám ŽIADNE výplne- ako mi stále niekto prisudzuje/vyčíta. Áno, medzi obočie si raz za tri mesiace nechávam pichnúť botox. Ostatné vrásky nechávam žiť v mieri,” hovorí otvorene ikona slovenskej popmusic.

Či nám plastické “vylepšenia” skutočne dokážu zdvihnúť sebavedomie, je o psychickom nastavení každého z nás. Dara dopĺňa svoje vyjadrenia: “Či sa mám vďaka tomu radšej? Ani nie, ale prídem si viac fresh na pohľad. A to je to, o čo tu beží. Nemám dokonalú postavu ani vlasy, ani tvár, ale viem, že som ku*evsky cool. A že mám po mame a ockovi dobré srdce, slušnú intuíciu a ani moje talenty nie sú k zahodeniu. A to je dosť dôvodov k tomu, byť šťastná v Dare,” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi