Kým na Slovensku je v týchto dňoch zima a sychravé počasie v plnom prúde, speváčka Dara Rolins sa rozhodla rozpáliť všetkých svojich fanúšikov hriešnou snímkou. Stačilo pár sekúnd a instagramoví nadšenci z nej doslova nedokázali spustiť oči!

Ako to, sakra, tá ženská len robí?! Aj toto je otázka, ktorú si kladú mnohé fanúšičky hudobnej divy Dary Rolins. Hviezda slovenských pódii oslávila iba pred pár dňami 46 rokov, pričom skutočný vek by ste jej zrejme nehádali ani omylom. Krásna speváčka totiž disponuje dievčenskou tvárou, ikonickým štýlom a bezchybnou postavou, ktorú jej závidia i o polovicu mladšie ročníky.

Aj keď je blondínka na slovenskej hudobnej scéne už desiatky rokov, práve teraz vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. Mama desaťročnej Loly to dokázala aj jedným zo svojich posledných príspevkov na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnila poriadne pikantnú snímku! “Zrkadielko, zrkadielko, povedz… A môžeš klamať :)” napísala k fotke Dara. A my ti teda garantujeme, že klamať teda rozhodne nemusí!

Hriešnu fotku Dary Rolins môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/DaraRolins_vermi, Petra Ficová