Dara Rolins začínala svoju kariéru ešte ako malé dievčato, pričom dnes je vo veku, kedy už vydávala veľké hity, jej dcéra Laura. Spevácka ikona si uvedomuje, že čas beží príliš rýchlo a z jej jediného dieťaťa pomaly rastie žena s vlastnými záujmami.

49-ročná speváčka Dara Rolins len prednedávnom stretla novú lásku, pričom po boku futbalistu Pavla Nedvěda (49) žiari šťastím. Stredom jej vesmíru však aj naďalej ostáva dcérka Lola, ktorú porodila bývalému partnerovi, českému hudobníkovi Matějovi Homolovi (49). Z tej sa postupom času stáva mladá dáma, pričom puberta prebieha u sympatickej tínedžerky pomerne pokojne.

“A možno to bude aj tým, že sme nikdy nemali potrebu Lolu vyložene vychovávať, poučovať, tvarovať podľa našich predstáv. Aj keď nie v tradičnej rodine, rástla v totálne harmonickom vzťahu,” prezradila Dara. „Viem, že je ešte veľa vecí, ktoré ju, prípadne nás prekvapia, zaskočia, sklamú. Veci, ktoré jej podobne, ako kedysi aj mne, prídu fatálne… zlomené srdce, telo bez duše, bezradné slzy a tak podobne, ale to všetko ju a následne aj nás zase iba posilní,“ dodala speváčka.

„Pri pohľade na Lolu mi nerobí problém tolerovať jej občasné nálady, stavy, kedy chce byť sama. A zvykám si aj na to, že vekom dá čím ďalej, tým viac prednosť svojmu svetu, svojim kamarátom pred svetom ,nás dvoch‘. Priznávam, že akceptovať to je a bude ešte náročné, ale viem, že to tak proste chodí. Tak, ako spievam v pesničke Ďaleko mi neuleť, viem, že raz proste uletí. Ale najviac túžim po tom, aby vždy, keď sa v tej práčke živote stratí, našla cestu späť. Našla cestu ku mne,“ napísala dojímavé slová hrdá mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi