Nestarnúca diva Dara Rolins potešila len pred pár hodinami všetkých fanúšikov hneď troma fantastickými správami. Okrem toho, že po dlhšom období vydala nový singel, potvrdila i album a dátum ďalšieho veľkolepého koncertu.

Kráľovná domácej šoubiznisovej scény si pre poslucháčov pripravila hneď niekoľko noviniek, pričom jednou z nich je nový singel Energia. Skladba, na ktorej spolupracovala s producentom Petrom Pannom, sa bude nachádzať aj na jej novom albume s rovnomenným názvom, ktorý bude Dara vydávať po šiestich rokoch.

Speváčka pritom zaznamenala mimoriadny úspech začiatkom roka, keď vystúpila v českej O2 aréne. Na veľkolepom koncerte privítala okrem nadšených fanúšikov i špeciálnych hostí, vrátane dcérky Loly, kým o pár dní neskôr prisľúbila ďalší koncert. Ten napokon potvrdila len pred pár hodinami s konkrétnym dátumom 27. januára.

“Je to oficiálne, DARA2 v O2 aréna bude ZAS pre tých, čo to nevideli, pre tých, čo nezohnali vstupenky a HLAVNE pre tých, čo chcú tentokrát tancovať na ploche,” uviedla nadšená superstar, ktorá opäť zaspieva svoje najväčšie hity kariéry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi, YouTube