Dara Rolins je nielen fantastickou speváčkou, ale aj šikovnou podnikateľkou. Stala sa tvárou mnohých známych značiek a neskôr sa odhodlala aj na biznis s vlastnými produktmi. Nedávno sa pochválila ďalšou novinkou, no namiesto nadšenia jej verných fanúšičiek prišla ľadová sprcha.

Populárna speváčka už niekoľko rokov podniká s vonnými sviečkami, difúzermi a každoročnými diármi. Minulý rok sa z nej oficiálne stala aj módna návrhárka, keďže vytvorila vlastnú kolekciu oblečenia. S hrdosťou predstavila originálnu značku, ktorá sa týkala denim kúskov.

Dara sa nedávno rozhodla rozšíriť svoju denimovú kolekciu o štýlové gumičky do vlasov. ,,Máme ich v tmavej aj svetlej džínsovine, v setoch po dva kusy, aby sa dali kombinovať so všetkým a svojou šírkou boli pohodlné pre všetky vlasy,“ napísala na sociálnej sieti módna ikona.

Slovenské i české dámy však zostali zarazené z ceny novej módnej novinky. Rolins si totiž za dve gumičky pýta 450 českých korún (17 eur). Mnohé jej dali jasne najavo, že cenu poriadne prestrelila a peniaze radšej minú na potraviny pre svoje deti v ťažkých ekonomických časoch. Ďalšie taktiež upozornili, že doplnok do vlasov má takmer nulové náklady a jeho zhotovenie trvá iba pár minút, vďaka čomu si ho niektoré spravia v pohodlí domova.

Reakcie fanúšičiek

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi  |  Foto: FB/Dara Rolins, IG/dararolins_vermi