V prvej polovici roka sa postarali o mimoriadny rozruch Dara Rolins a Patrik Vrbovský, keď pred verejnosťou oznámili svoj nečakaný rozchod. Dvojica napriek dlhoročnému vzťahu neustála rozdielne predstavy o spoločnom živote a kým Rytmus už plánuje rodinu po boku moderátorky Jasmíny Alagič, Dara ostáva aj naďalej sama.

Odkedy si Dara Rolins a Patrik Vrbovský uvedomili, že láska medzi nimi už dávno vyprchala, po boku krásnej blondínky nefiguroval žiadny nový muž. Až doposiaľ! Na sociálnej sieti Instagram sa objavila záhadná fotografia, na ktorej je rozžiarená Dara v tesnom objatí s mladým fešákom. Okamžite sa tak vynorili špekulácie, či speváčkino zlomené srdce zaplátal práve mladík Rasťo.

Extrémne si užívam slobodu. Fakt som to potrebovala. Vlastne ten posledný rok som veľmi hlboko v srdci cítila, že som na správnej ceste k tomu, aby sme to povedali nahlas, že to potrebujem, že to chcem,” nechala sa počuť Dara iba pred pár dňami. Kto je teda mladý muž po jej boku?

Každého, kto čakal, že 45-ročná diva nahradila Rytmusa sympatickým krásavcom, však musíme sklamať. “Good friends are like stars you don’t always see them but you know they’re always there!,” píše sa v popisku fotky, čo v preklade znamená, že dobrí priatelia sú ako hviezdy, ktoré nevidíš vždy, ale vieš, že vždy sú tam. Tomuto milému vyznaniu 45-ročná bohyňa venovala na oplátku srdiečko.

Zdroj: Instagram/RastoMatys, DaraRolins_vermi