Ťažko uveriť tomu, že obľúbená speváčka Dara Rolins má na krku už päť krížikov. Dokonalou postavou by pokojne mohla konkurovať o polovicu mladším ženám. Známa umelkyňa si je vedomá svojej atraktívnosti, v dôsledku čoho nemá problém obliecť si aj odvážne kúsky.

Dara Rolins dlhé roky popiera všetky zákony prírody, keďže každým dňom dokazuje, že rozhodne nepatrí do starého železa. Vyvážená strava a pravidelné cvičenie sa odzrkadľujú na jej vyšportovanej postave. Mnohí fanúšikovia jej však vyčítajú, že na 50-ročnú ženu by sa mala prestať toľko odhaľovať.

Kritika neunikla ani samotnej blondínke, ktorá nad ňou uvažuje vždy, keď zverejní fotku v plavkách. Je si totiž vedomá, že pre niektorých je až príliš vyzlečená a priam ich pobúri jej odhalený zadok. Podľa vlastných slov si následne spomenie na preplnené kúpaliská, ktoré sú plné polonahých tiel a jej obavy jednoducho zmiznú.

Dara sa napokon rozhodla apelovať na všetkých, ktorí si chcú užiť letné mesiace v úsporných plavkách. „Moji milí, je leto. Presne a hlavne preto vystrkujte, čo chcete a na koho chcete. Na všetkých tých puritánov, ktorí majú problém s tým kedy, z ktorého uhla, kde a u koho sa to podľa nich hodí, sa vyp*dnite. Užívajte, neriešte, neporovnávajte, milujte dokonalé aj nedokonalé, pretože, ako dobre vieme, všetky tieto nálepky sú aj tak relatívne,” vyzýva fanúšikov speváčka, ktorá sa rozhodne za svoje krivky nehanbí.

Daru v plavkách si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/dararolins_vermi