Rodák z Banskej Bystrice sa do širšieho povedomia Slovákov dostal vďaka seriálu Dunaj, k vašim službám, a to krátko pred 30-tkou. Čo robil Jakub Jablonský predtým, než sa ako Dávid objavil na obrazovkách TV Markíza?

Jakub Jablonský stvárňuje v seriáli Dunaj, k vašim službám odvážneho Žida. Dávid Gutman sa nebojí nikoho a ničoho a okrem toho miluje Evu Dušekovú, predavačku, speváčku a hlavne mamičku ich spoločného syna Janka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Rovnako ako herečka Petra Dubayová bude v očakávanej sérii Let’s Dance súťažiť aj jej herecký partner. Pred štartom 9. série Jakub pre Markiza.sk prezradil, že po účinkovaní v tanečnej šou túžil už dlhšie. Svoju účasť si dokonca vymanifestoval, keď pred dvomi rokmi priateľke, herečke Kristíne Spáčovej povedal, že o dva roky bude na parkete práve on. V tom čase bol však ešte neznámy, pracoval dokonca ako florista.

Fanúšikovia sa dočkali: Takto vyzerajú nové páry Let’s Dance!

,,Robil som čašníka, robil som SBS-kára nočného, tlmočníka do angličtiny. Mal som 3 – 4 roboty, potom som učil chvíľu na základnej škole angličtinu, vychovávateľa robil. Korona udrela silno, lebo ja som akurát končil školu, keď korona začala. Čiže sa mi zrušili všetky projekty a robil som tri roboty naraz, aby som sa nejako uživil a čakal som, kým sa niečo udeje,” šokoval Jakub, ktorého bohaté skúsenosti sú jasným dôkazom, že sa nestratí ani mimo hereckej sféry.

Cudzí fešákovi nie je ani tanec. V minulosti bol folklorista a tancoval aj v divadle a balete. Ako to hviezde Dunaja pôjde v Let’s Dance, budeme môcť sledovať už od 3. marca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fanpage (@letsdance_fnpg)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial