Šok! Aj týmto slovom sa dá opísať to, čo momentálne zažívajú fanúšikovia speváckej dvojice Ricco a Claudia. Duo, ktoré si na Slovensku, v Čechách i v Maďarsku získalo množstvo priaznivcov, totiž ohlásilo nečakaný koniec!

Richard Ricco Šarközi (32) a Claudia Farkašová (42) sa dostali do povedomia divákov v roku 2014, kedy boli jednými z favoritov jojkárskej šou X-Factor. Aj keď napokon skončili na nádhernom druhom mieste, o tri roky neskôr celkom zvalcovali maďarskú verziu programu, kde sa stali víťazmi. Potom, ako spevácke duo vyhralo sumu vo výške 10 miliónov forintov (cca 32 000 €), však ohlásili koniec.

Síce sa spočiatku zdalo, že si dvojica bude užívať medzinárodný úspech, opak je pravdou. Ako totiž uviedol Ricco pre denník Nový Čas, iniciátorom ukončenia spoločnej kariéry mal byť práve on. Kolegyni mal pritom svoj zámer oznámiť po ich poslednom spoločnom vystúpení. „Rozhodol som sa ísť už svojou cestou a nepokračovať ako Ricco & Claudia. Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať za krásne roky, ktoré sme spolu zažili, za krásnu hudbu, zážitky, proste za všetko, čo sme spolu dokázali,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Ricco Music | Video: YouTube