Tanečná šou Let’s Dance zaznamenala medzi televíznymi divákmi mimoriadny úspech, a kým uplynulú nedeľu vypadol prvý pár, divákom na parkete chýbala speváčka Mária Čírová. Tá napokon nevystúpila, nakoľko sa počas náročných tréningov zranila. A nepríjemná diagnóza bude mať zrejme vážnejšiu dohru!

Mária Čírová (34) v prvej epizóde ôsmeho ročníka Let’s Dance prekvapila divákov ladnými pohybmi a eleganciou, pričom sa s nadšením pustila do nácviku ďalšieho tanca. Po boku Yorisa Yacouba sa však počas tréningu nepríjemne zranila, v dôsledku čoho sa zrejme jej cesta v Let’s Dance skončí. Zdrvená speváčka považuje celú situáciu za zlý sen, avšak v rámci zdravia musí rešpektovať rozhodnutie a rady špecialistov.

„Podľa lekárov som si pri zdvíhačke natrhla medzirebrový sval a s týmto neviem, či sa dá po tak krátkej pauze vrátiť na parket,“ uviedla Mária pre Topky.sk s tým, že musí oddychovať a jej rekonvalescencia si vyžaduje čas a pokoj. „Vystúpiť v nedeľu by znamenalo v týchto dňoch pustiť sa do série niekoľkohodinových tréningov za deň a ten sval, ak nie je pod liekmi, bolí,“ dodala zdrvená trojnásobná mamička, ktorej vyjadrilo podporu množstvo fanúšikov.

Ako uviedli už moderátori počas priameho prenosu, v rámci pravidiel môže súťažiaci jedno kolo vynechať, avšak v prípade ďalšieho musí za účastníka šou nastúpiť náhradný pár. “V tejto chvíli veríme, že sa Mária a Joris postavia na parket,“ uviedol pre Čas.sk PR manažér Markízy Tadeáš Kurka. Podľa všetkého sa Mária snaží zdravotný stav zvrátiť rôznymi procedúrami i liekmi, kým do troch dní musí urobiť definitívne rozhodnutie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/mariacirova, markiza.sk