Tretia séria markizáckej šou Extrémne premeny Slovensko priniesla na televízne obrazovky prerod doposiaľ ôsmich súťažiacich, ktorí sa odhodlali zatočiť s kilami navyše. Kým Juraj Kečkéš svoj boj o novú postavu uplynulý týždeň vzdal, celkom iný pohľad na život má dnes Denisa Masaryková .

28-ročná Denisa sa prihlásila do šou Extrémne premeny, keď jej ručička na váhe ukazovala alarmujúcich 131 kilogramov. Temperamentná blondínka bola v tom období vydatá za Tibora, s ktorým sa počas roka napokon rozišla. Aj keď si od divákov zlízla poriadnu vlnu kritiky, vďaka odhodlaniu a sebazapreniu sa jej podarilo zhodiť fantastických 58 kilogramov.

Ani po vypnutí kamier však rodáčka z Dunajskej Stredy nepoľavila a vo svojej premene pokračuje aj naďalej. Na sociálnej sieti neustále zdieľa nielen zdravé jedlá, ale aj obdivuhodnú cestu za vyšportovaným telom. Značne schudnutá sa dokonca ukázala svojim fanúšikom, ktorých prekvapila odvážnymi zábermi v spodnej bielizni!

„Som hrdá na to, čo som dokázala, a tak ako ja, aj tento človek zvýraznil to, na čo hrdá mám byť, a to právom. Vybojovala som si to, aj keď s pomocou, ale bojovala som ja, nikto za mňa! Moje jazvy sú mojim všetkým, mám byť na ne hrdá, a teda aj právom som,“ napísala Denisa k snímkam. Ako tiež priznala pre portál Markíza.sk, nakoľko je hanblivá, počas fotenia vyšla zo svojej komfortnej zóny a spotila sa viac ako pri intenzívnom tréningu. „Chcela som ukázať ženám, že aj naše nedokonalosti sú krásne a sme krásne také, aké sme. Či už s nedostatkami alebo s komplexami,“ uviedla, pričom dodala, že by sa nebránila ani profesionálnemu fotomodelingu!

„Chcela by som sa tomu venovať, pretože sa chcem mať rada a chcem vidieť na sebe, že stálo za to bojovať, chudnúť a udržiavať sa vo forme. Nie je to o tom, aby som sa ukazovala. Je to o tom, aby som dokázala sebe samej, že na to proste mám. Ak by sa mi opäť ozval nejaký fotograf, veľmi rada prijmem spoluprácu,“ dodala Denisa.

Spomínané foto v spodnej bielizni si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram /denisassmat | Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk