Alena Heribanová sa v slovenskom šoubiznise pohybuje už desiatky rokov. V minulosti bola známou hlásateľkou a dnes patrí k najkvalitnejším moderátorkám vo ,,fachu“. Aj ona sa pripravuje na najkrajšie sviatky v roku, ktoré jej však opakovane pripomínajú hrozivú udalosť.

Sympatická moderátorka je vášnivou zberateľkou anjelov z rôzneho materiálu či veľkosti. Postavičky dokonca vešia aj na vianočný stromček, pričom mu dodávajú tú pravú atmosféru Vianoc. Je totiž presvedčená, že tieto nadprirodzené bytosti nám pomáhajú v bežnom živote a ochraňujú nás.

Jedným z dôvodov, prečo 64-ročná žena verí v strážnych anjelov, je incident z minulosti. Ako dieťa ju totiž zrazilo auto. ,,Ležala som v kaluži krvi, v bezvedomí na ceste. Naložili ma do auta a previezli do nemocnice. Deti, ktoré boli vtedy so mnou, bežali k nám domov a prvý výkrik, ktorý zaznel vo dverách bol: Teta, Alenku vám zabilo! Už tam leží mŕtva na ceste!“ uviedla Alena pre sarm.pluska.sk.

Lekári ju nakoniec dostali z toho najhoršieho, pričom predpokladali, že Heribanová bude mať trvalé následky. Našťastie sa však teší dobrému zdraviu, nehovoriac o jej mladistvom vzhľade. Moderátorka je tak presvedčená, že pri nej stál anjel strážny, pričom dodnes sú anjeli v jej živote bohato zastúpení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Facebook/ Herial Ladies Club, Slowakisches Institut in Wien, Poézia duše