Seriál Chlapi neplačú ovládol pred rokmi slovenské domácnosti a jednou z najobľúbenejších postáv bol herec Marcel Chlpík, ktorý si zahral ukecaného Paľka. Dnes je z herca 12-ročný chalan, no najnovšie fotky nie sú veselé.

Seriál Chlapi neplačú patril svojho času k najobľúbenejším na Slovensku a jedným z dôvodov bola aj detská hviezda Marcel Chlpík. Ukecaný chlapček, ktorý si zahral Paľka, si okamžite získal srdcia divákov. Okrem toho, že sa stal slávnym a populárnym, pomohol svojím zárobkom v seriáli svojej mame, ktorá bola v tom čase vo veľkých finančných problémoch. Ďalší herec zo seriálu sa zas pred vyše rokom pochválil radostnou správou a stal sa opäť otcom.

Odvtedy však prešlo veľa času a dnes má Marcel 12 rokov. Školák sa už ale v televízii následne neobjavil a jeho hviezda pomaly upadla. Nedávno sa ho podarilo zachytiť na zábere, v ktorom si užíva počítačové hry priamo v predajni s elektronikou.

Najnovšie fotky, ktoré získala Pluska, sú však ešte smutnejšie. Bývalý herec sa totiž v neskorých večerných hodinách motal po nákupnom centre. Okolo deviatej večer si objednal nápoj a zmrzlinu, no v túto pre dieťa neskorú hodinu bol údajne celkom sám, foto >>> TU <<<.

Marcel Chlpík má dnes 12 rokov
Večer o deviatej sa túlal po nákupnom centre celkom sám

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TV Markíza/Chlapi neplačú