Širokou verejnosťou otriasol prípad 15-ročnej dievčiny, ktorá bola zdravá a v najlepšej kondícií. Pár hodín po večeri sa totiž zrútila na zem, pričom sa jej snažili pomôcť rodičia aj privolaní susedia. Ich snaha však bola márna.

Tragická udalosť sa stala v anglickom Walese pred pár dňami. 15-ročná Abby si na večeru pripravila kuracie mäso a nachos. Následne trávila voľný čas vo svojej izbe na poschodí. Približne hodinu pred polnocou začala veľmi kašľať a zišla na prízemie napiť sa vody.

V kuchyni sa však zrútila na podlahu, pričom jej tiekla krv z nosa a úst. Otec pribehol k nej a mama utekala zavolať susedov, ktorí ju začali resuscitovať. Tínedžerka však napokon v nemocnici zomrela. Lekári uviedli ako príčinu smrti krvácanie do pľúc v dôsledku bariéry kúskami jedla.

Celým prípadom sa zaoberala aj polícia, ktorá však prišla k rovnakým záverom ako lekári. ,,Mäso, pravdepodobne išlo o kura, vstúpilo do jej dýchacích ciest, čo malo za následok stresovú reakciu. Nešlo o bežné udusenie sa,“ uviedol vo finálnej správe vyšetrovateľ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailyrecord.co.uk  |  Foto: YouTube