Smutný príbeh sa odohral v anglickej rodinke z Radclifu (Manchester). Malá Evie prestala raňakovať a začala sa sťažovať na bolesti bruška. Po príchode do nemocnice nabralo všetko rýchly spád a dievčatko po štyroch dňoch zomrelo!

V anglickom Radclife došlo k mimoriadne zdrvujúcej tragédii. Courntey vychovávala spolu s mužom malú Evie, ktorá bola veselé a bezstarostné dieťa a podľa slov mamy nebola nikdy vážne chorá, pričom nezažila ani pobyt v nemocnici.

Jedného dňa však zrazu odmietala zjesť raňajky a neskôr sa sťažovala na bolesti bruška. Následne sa pridala aj teplota 40,1 °C, v dôsledku čoho vydesená mama Courtney (20) zavolala záchranku a malú odviezli do nemocnice s podozrením na črevnú virózu.

Diagnóza lekárov však bola podľa denníka TheSun oveľa horšia. Malej Evie stanovili diagnózu meningitída typu B a dievčatko malo rýchlo poškodený mozog a bolo uvedené do indukovanej kómy. Po 24 hodinách od stanovenia diagnózy ale zomrelo a odborníci sa domnievajú, že príčinou bola práve neskorá diagnóza, ktorú si mohli pomýliť s brušnými a črevnými problémami. Mama Evie je zdrvená: “Stále to nedokážem prijať. Nikdy nebola chorá, bola vždy šťastná a zdravá. Mám 20 rokov a nikdy som nepočula o takejto meningitíde,” plače Courtney, ktorá má s mužom ešte jedno bábätko.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Facebook