Začiatkom mesiaca došlo v americkom meste Birmingham v štáte Alabama k hroznému incidentu. Len 3-ročnú Kamillu uniesol neznámy páchateľ priamo z narodeninovej oslavy. Polícia teraz objavila telíčko v smetnom koši a zrejme patrí hľadanému dievčatku.

Začiatkom októbra došlo v americkom meste Birmingham v štáte Alabama k mimoriadne smutnej udalosti. Len 3-ročná Kamille oslavovala narodeniny, keď bola unesená neznámym páchateľom. Polícia podľa informácií ABCnews v utorok potvrdila, že na mieste neďaleko od incidentu našli telíčko dievčatka a podľa všetkého ide práve o nezvestnú Kamillu.

Muži zákona uviedli, že zadržali dvoch podozrivých z vraždy a únosu, Patricka Stallwortha (39), ako aj Dericku Irishu Brownovú (29). Muž bol zadržaný aj v súvislosti s detskou po*nografiou, kým žena bola zapletená do násilností a únosu: “Veríme, že toto bolo niečo, o čom uvažovali a potom, čo zbadali príležitosť uniesť mladé dieťa, urobili to. Chcem poďakovať verejnosti za informácie, tipy, videá a spoluprácu s policajným oddelením počas vyšetrovania,” poďakoval hovorca.

Polícia rovnako zverejnila zábery z času, kedy bolo dievčatko unesené. Video jasne zachytáva dve deti (jedno z nich je pravdepodobne Kamille), ktoré sa vonku hrajú, ako aj Stallwortha vedľa nich: “Ďalší muž, ktorý kráča vo videu, môže mať kľúčové informácie, ktoré by nám pomohli. To je muž, ktorého hľadáme a s ktorým chceme hovoriť. Ak niečo videl v ten večer, práve to môže byť kritické pre vyšetrovanie,” dodal. Polícia zatiaľ nepozná presný motív únosu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: abcnews.go.com │ Foto: Twitter, YouTube/Washington Post