“Keď vydržíš do večera nepapať, uvidíš zlaté prasiatko!” znie už od roku 2003 z každej domácnosti počas reklamných prestávok v televízii. Rozkošné dievčatko zo spotu Kofoly je pre mnohých synonymom začiatku vianočného obdobia, pričom s odstupom času sa z neho stala krásna žena.

V Čechách a na Slovensku snáď neexistuje nik, kto by nepoznala ikonickú vianočnú reklamu, v ktorej sa malé dievčatko spolu so svojim otcom vydá do lesa pre stromček. V roku 2003 ho pred kamerami stvárnila Sandra Flemrová, ktorá mala v čase natáčania len tri roky. Ako nedávno prezradila v rozhovore pre DVTV, vyštudovala ako zubná technička a momentálne pracuje ako sestrička u zubára.

Po dvoch desaťročiach sa Sandra predsa len vrátila pred televízne kamery ako tvár Cirkulky, nového projektu Kofoly. „S Cirkulkou vraciame do domácností osvedčené sklenené fľaše. Nápad vrátiť spolu s nimi do hry i dievčatko: ‘nie, nie, ja nemusím, ja už ho vidím,‘ prišiel úplne prirodzene,“ prezradil pre Blesk.cz Pavol Chalupka, marketingový riaditeľ Kofoly ČeskoSlovensko.

Ako zároveň dodal, práve Sandra je s Kofolou spojená už takmer 20 rokov, pričom s ponukou okamžite súhlasila. “Milujem prírodu a čas strávený v krásnej slovenskej krajine bol pre mňa nabíjajúci. Všetci ľudia na pľaci boli neskutočne milí. V priebehu tohto dňa som zažila snáď všetky emócie,” uviedla kučeravá brunetka k reklame, ktorá sa natáčala na Záhorí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Cirkulka

Zdroj: Blesk.cz | Foto | Video: IG/shaalaoknub, _sandraflemrova, YouTube