Televízia Markíza znovu nahnevala divákov. Tí sa nestačia čudovať. Viacerí už čakajú, kedy to konečne skončí, no televízia sa rozhodla pokračovať.

[sociallocker]Markíza totiž pokračuje s výrobou seriálu Búrlivé víno. Cez leto bude mať na obrazovkách klasicky pauzu, no na jeseň budú odvysielané nové časti. Toto rozhodnutie nechápu ani viacerí skalní diváci. Búrlivé víno totiž dosahuje podpriemerné výsledky sledovanosti. V minulosti bol tento projekt veľmi obľúbený a televízia ho vysielala v hlavnom vysielacom čase. Potom začala vysielací čas viackrát meniť, čím stratila väčšie množstvo divákov.

Zo seriálu kvôli materstvu odišla Nela Pocisková, jedna z hlavných postáv

Momentálne sa seriál vysiela pravidelne v čase 17:50. Seriál zaznamenal divácky nezáujem aj po odchode Nely Pociskovej, ktorá patrila medzi jednu z hlavných postáv, no momentálne sa v súkromí pripravuje na príchod prvého dieťaťa. Dokonca aj jedna z postáv, herečka Jana Oľhová pre topky.sk v minulosti prezradila, že sa čuduje, že seriál má takú popularitu. Viacero divákov tvrdí, že dej je nudný, veľmi ho zamotávajú, až je to nereálne. Nepáči sa im vývoj niektorých postáv a pribúdanie nových postáv do Búrlivého vína. Aj niektorí fanúšikovia seriálu by privítali, ak by sa seriál skončil teraz a nie až vtedy, keď už nebude mať žiadnych divákov. Seriálu však už nikto nevezme, že vo svojich začiatkoch bol mimoriadne obľúbený.

Viacero divákov by ocenilo, ak by seriál nemal pokračovanie

Zdroj: topky.sk | Foto: flickr.com, Facebook / Búrlivé víno[/sociallocker]